Kontakt

Kasper Steenbach, chefredaktør
kasper.steenbach@dossierdanmark.dk

Ditlev Fejerskov, redaktionschef
ditlev.fejerskov@dossierdanmark.dk

Mathilde Manz, artdirector
mathilde.manz@aller.com

Graham Addinall, moderedaktør
graham.addinall@dossierdanmark.dk

Jonas William Abbotts, ass. moderedaktør
jonas.abbotts@dossierdanmark.dk

Kavian Borhani, foto- og videoproduktion

Magnus Kvolbæk, digital designer

Cecilie Ingdal, ansvarshavende chefredaktør 
cecilie.ingdal@elle.dk

Mads Vanggaard Thomsen, Strategic and commercial partnerships director
mads.vanggaard@dossierdanmark.dk

Ida Riber, marketing
ida.riber@aller.com

Kundeservice tlf. 72 34 20 70