Kontakt

Christina Zemanova, chefredaktør
christina.zemanova@aller.com

Ditlev Fejerskov, Creative Director
ditlev.fejerskov@dossierdanmark.dk

Julie Mostrup, journalist
julie.moestrup@in.dk

Mathilde Manz, artdirector
Mathilde.Manz@aller.com

Graham Addinall, moderedaktør
graham.addinall@dossierdanmark.dk

Jonas William Abbotts, stylingredaktør
jonas.abbotts@dossierdanmark.dk

Kavian Borhani, foto- og videoproduktion

Magnus Kvolbæk, digital designer

Sebastian Dalsgaard, digital produktion

Cecilie Ingdal, ansvarshavende chefredaktør 
cecilie.ingdal@elle.dk

Mads Vanggaard Thomsen, Strategic and commercial partnerships director
mads.vanggaard@dossierdanmark.dk

Ida Riber, marketing
ida.riber@aller.com

Kundeservice tlf. 72 34 20 70